Big5

Crimson seedless

Ana Sayfa /

Crimson Seedless

Crimson, yüksek tatlılığa ve çekici bir görünüme sahip, hafifçe uzamış açık kırmızı renkte çekirdeksiz bir üzümdür. Kabuk rengi pembeden koyu pembe-kırmızıya kadar değişir ve genellikle soluk yeşil bir sap ucuna sahiptir.  Meyve eti yeşilimsi beyazdır ve genellikle tatmin edici bir çatlama ile orta düzeyde gevrekliğe sahiptir. Isırıldığında, biraz çiğnenebilen ancak acı olmayan kabuktan kaynaklanan hafif bir direnç vardır. Lezzetli bir üzüm çeşididir.

Crimson geç mevsim üzümüdür ve herhangi bir bölgeden uzun bir satış dönemine izin veren mükemmel depolama kabiliyeti nedeniyle süpermarketler arasında popülerdir. Uzun yıllar boyunca Crimson, geç sezon kırmızı çekirdeksiz üzüm arzının ana dayanağı olmuştur.

Ülkelere Göre Üzüm Arzı:

Ocak ayı: Güney Afrika, Şili
Şubat: Güney Afrika, Şili
Mart ayı: Güney Afrika, Şili
Nisan: Şili
Mayıs: Şili
Haziran: Meksika
Temmuz: Mısır, TÜRKİYE
Ağustos: TÜRKİYE, İspanya, İtalya
Eylül ayı: TÜRKİYE, İspanya, İtalya, Yunanistan
Ekim ayı: TÜRKİYE, İspanya, İtalya, ABD
Kasım: TÜRKİYE, Brezilya
Aralık: TÜRKİYE, Brezilya

Temel hedef, Avrupa hatta denizaşırı pazarlara yönelik Yunan üzüm sezonunu genişletirken kaliteyi korumaktır. Müşterilerimize sürekli ve daha uzun süreli bir tedarik sağlamak için, Big5 yeni çeşitler tanıtarak Crimson Seedless ve Thomson Seedless çiftliklerine eklemiştir.”

Daima En İyi Hizmet

"Big5 ve Fit Fruit Family, taze ve sağlıklı meyve ve sebzelerin taşınması üzerine odaklanmış Big5 Export Company'nin telif haklarıyla korunan ticari markalarıdır.

İHRACAT TABLOSU

Variety

Ocak

Şubat

Mart

Nisan

Mayıs

Haziran

Temmuz

Ağustos

Eylül

Ekim

Kasım

Aralık

BİG5 SULTANİYEBig5

Paketleme tablosu

400x300x130mm

Karton Kutu Net 5 kg

400x300x130mm

Tahta Kasa Net 5 kg

500x300x130mm

Karton Kutu Net 7 kg

500x300x130mm

Tahta Kasa Net 7 kg