Big5

W. murcott Mandalina

Ana Sayfa /

Miho Wase Mandarin

Big5 Gıda, hem kendi üretiminden hem de yerel üreticilerden gelen en iyi mandalina çeşitlerini, tüketiciye yıl boyunca taze olarak ulaşmaları için Avrupa sertifikasyonu tarafından zorunlu kılınan depolama ve dağıtım için gerekli tüm standartlara her zaman bağlı kalarak tüm Avrupa ülkelerine ve Rusya’ya paketleme ve ihracat sağlamaktadır.

Mandalina en lezzetli, sulu ve vitamin dolu turunçgillerden biridir. Her biri kendi çeşidine göre aromalara sahiptir ve lezzet bakımından zengindir.

Portakalda olduğu gibi, mandalinada da C ve D vitaminleri önde gelen vitaminlerdir; antioksidan ve antienflamatuar özellikleri bakımından zengindirler ve içerdikleri besinler sayesinde günlük diyetimize dahil ettiğimizde birçok hastalıkla mücadele etmemize yardımcı olurlar.

Big5 Gıda, mandalina ve diğer narenciye ihracatçısı olarak, tedarik ettiği meyvelerin kalitesini ve tazeliğini garanti eder. Müşterilerine isteğe göre paketleme, hızlı nakliye ve hızlandırılmış gümrükleme sağlayarak mandalina tedarik sürecini hızlandırmalarına yardımcı olur.

Daima En İyi Hizmet

"Big5, Fit Fruit Family ve Fresh Pery markaları ile taze ve sağlıklı meyve ve sebzelerin tedariği ve ihracatı üzerine odaklanmış Big5 Gıda'nın, telif haklarıyla korunan ticari markalarıdır."

İHRACAT TABLOSU

Variety

Ocak

Şubat

Mart

Nisan

Mayıs

Haziran

Temmuz

Ağustos

Eylül

Ekim

Kasım

Aralık

BIG5 GIDA

MANDALİNA

Big5

Paketleme tablosu

400x300x130mm

Karton Kasa Net 5 kg

400x300x130mm

Tahta Kasa Net 5 kg

500x300x130mm

Karton Kasa Net 7 kg

500x300x130mm

Tahta Kasa Net 7 kg